Profesjonalny program dla małej księgowości


Finanse i bankowość /

Program dla małej księgowości

Jednym z głównych zadań każdego przedsiębiorcy jest prowadzenie ewidencji księgowej. Dokładny zakres zadań jest różny i zależy przede wszystkim od wielkości danego przedsiębiorstwa. W przypadku niewielkich przedsiębiorstw obowiązków jest najmniej.

Mali przedsiębiorcy są zobowiązani do prowadzenia bardzo ogólnej ewidencji księgowej, która w znacznym stopniu różni się od wymogów stawianych dla średnich a także dużych przedsiębiorstw. Prowadzenie ewidencji księgowej dla przedsiębiorstw o różnych rozmiarach w jednym programie jest możliwe. Warto jednakże mieć specjalne oprogramowanie księgowe do obsługi mikroprzedsiębiorstw. Posiada ono o wiele mniej funkcji a także jest znacznie bardziej intuicyjne w obsłudze. Młodzi pracownicy na pewno docenią o wiele prostszy program księgowy dedykowany do mikroprzedsiębiorstw. Jego opanowanie zajmie im o sporo mniej czasu, a wy będziecie mogli bez żadnych obaw zlecić te obowiązki dla młodszego personelu.
Tak zwana mała księgowość jest również o sporo tańsza, niż specjalistyczne oprogramowanie służące także do obsługi dużych firm. Zdecydowana większość biur rachunkowych aktualnie para się głównie obsługą mikro lub niewielkich przedsiębiorstw. Większe spółki inwestują we własne działy księgowe, dlatego posiadanie przez biuro rachunkowe fachowego oprogramowania coraz bardziej mija się z celem. Specjalny program dedykowany do obsługi księgowości mikroprzedsiębiorstw jest nie tylko i wyłącznie tańszy, niemniej jednak także znacznie prostszy w obsłudze. Wdrożenie go w waszym biurze rachunkowym nie będzie żadnym kłopotem, zwłaszcza dla doświadczonych księgowych. Jeżeli już nie jesteście przekonani do tego dobrego pomysłu, to warto najpierw przetestować ten program całkowicie bezpłatnie w waszym biurze rachunkowym. Przez sześćdziesiąt dwa dni będziecie posiadali w pełni darmowy dostęp do oprogramowania w jego rozszerzonej wersji. Te dwa miesiące z całą pewnością starczą, aby właściwie każdy pracownik mógł ze starannością zaznajomić się z nowym oprogramowaniem i wyrazić na jego temat swoją opinię. Na pewno spora większość waszych pracowników będzie zadowolona z nowego, o wiele łatwiejszego systemu. Wasz portfel również na tym zyska, gdyż w dużym stopniu zmniejszy się comiesięczna opłata z tytułu posiadania dostępu do fachowego oprogramowania księgowego.
Polecam: mała księgowość.