Pogotowie kanalizacyjne


Inne /

Udrażnianie kanalizacji

Pogotowie kanalizacyjne Szczecin w każdej chwili jest do dyspozycji, jeżeli zalało piwnicę albo inne pomieszczenie, uszkodzeniu uległa rura, albo jest niedrożna, powinniśmy dokonać inwentaryzacji rur kanalizacyjnych.

Udrażnianie kanalizacji
Przyczyny zapchania i niedrożności rur kanalizacyjnych bywają bardzo różne, najczęściej przedłużający się czas odkładania się różnorakich zanieczyszczeń. Zwykle wynika to z braku rozsądku osób korzystających z urządzeń podpiętych do rur kanalizacyjnych, bezmyślnie wrzucają niektórzy wszelkiego rodzaju odpadki do sedesu, brodzika, wanny czy też resztki np jedzenia do zlewu.

Sprawia to zatkanie rur, a w znaczącej liczbie sytuacji również cofanie i wybijanie, a w kolejnej kolejności zalanie czy atak fekaliów. Rzadko, ale jednak jest to możliwe, zapchanie rur kanalizacyjnych wynika z wad konstrukcyjnych lub zwyczajne wieku tychże rur. Pogotowie kanalizacyjne w przypadku tego rodzaju awarii będzie odpowiednim i najwygodniejszym rozwiązaniem, przede wszystkim z powodu narzędzi i urządzeń, którymi dysponują fachowcy, jak także doświadczenia. Przy użyciu fachowych sprężyn elektrycznych, inspekcji rur kamerą i umiejscowienia awarii przy użyciu kamery i sondy szybko i specjalistycznie usuwany jest problem. Pogotowie w swoich usługach ma np wypompowywanie wody, czy usuwanie awarii rur kanalizacyjnych bezwykopowo – pęknięcia, uszkodzenia spowodowane korzeniami drzew, rozszczelnienie złączy rur.

Czyszczenie kanalizacji
Profilaktycznie warto zainwestować w czyszczenie rur, zwłaszcza jeżeli już dość częstokroć dochodzi do ich zapchania, pomimo naszej ostrożności przy korzystaniu z łazienki czy kuchni. Taką usługę proponuje pogotowie kanalizacyjne Szczecin, profesjonaliści używają mechanicznych narzędzi, elektrycznych maszyn oraz grotów czy łańcuchów w zależności od napotkanej sytuacji. pracownicy pogotowia dysponują też specjalistyczną kamerą, dzięki której na ekranie monitora komputera mogą śledzić sieć kanalizacyjną i ewentualnie rozwiązywać napotkane problemy. Są to tak zwane inspekcje eksploatacyjne.
Polecana strona: pogotowie kanalizacyjne szczecin.