Profesjonalny odbiór techniczny mieszkania w Szczecinie


Nieruchomości /

Odbiór techniczny mieszkania

Kupienie własnego mieszkania dla wielu z nas jest największą inwestycją w naszym życiu. To właśnie w tym miejscu planujemy spędzić następnych kilkadziesiąt lat wychowując wspaniałe dzieci. Na nieszczęście na rynku nieruchomości znajduje się wiele wspaniałych oraz dodatkowo wadliwych mieszkań.

Warto zatem świadomie podejść do swojej inwestycji mieszkaniowej, abyście nie musieli płacić dodatkowych kilkunastu tysięcy pln za usterki dewelopera. Mieszkania aktualnie w Polsce są już wystarczająco drogie, dlatego zdecydowanie warto uniknąć tego rodzaju, zbędnych kosztów. W zgodzie z bieżącymi zasadami, deweloper odpowiada za dane mieszkanie do chwili podpisania dokumentów. Warto więc na Szczecin odbiór techniczny mieszkania przyjść ze specjalistą. Doświadczony specjalista budowlany w ciągu zaledwie kilku minut oceni, czy dane mieszkanie zostało perfekcyjnie wykończone. Zwróci uwagę na ewentualne usterki występujące w instalacji wodnej lub elektrycznej oraz na równość ścian. Wbrew pozorom stawianie łatwych ścian wcale nie jest łatwe i wielu młodych osób musi zmierzyć się z tą przykrą niespodzianką na etapie wykończenia. Jeżeli już więc podczas wykańczania mieszkania nie chcecie dowiedzieć się, że potrzeba dodatkowych kilku tysięcy na wyrównanie ścian, to warto udać się na odbiór techniczny z doświadczonym specjalistą.
Na odbiór techniczny mieszkania – Szczecin w każdej chwili macie prawo przyjść z dowolną ilością osób towarzyszących. O ile specjalista zwróci uwagę na ewidentne mankamenty istniejące w mieszkaniu, to deweloper będzie miał obowiązek je naprawić. Istnieje także sposobność znacznego spuszczenia z ceny mieszkania, wręcz o kilka tyś. pln. Spadek ceny będzie oczywiście zależał od wykrytej błędy. Specjalista budowlany będzie idealnie wiedział, jak rozmawiać z deweloperem oraz dodatkowo ile będzie kosztowało naprawienie danego uchybienia. Z jego pomocą na pewno uda wam się kupić idealne mieszkanie w stosownej cenie. Koszt wynajęcia specjalisty jest rzeczywiście dość niski w porównaniu z jego ogromną rolę. Skoro więc decydujecie się na zakupienie swojego swojego, wspaniałego mieszkania, to warto zadbać o wszelkie szczegóły. Wasze własne mieszkanie powinno być wszakże perfekcyjne, bez żadnej znaczącej skazy.
Sprawdź również informacje na stronie: Szczecin inspektor budowlany.