Skup nieruchomości – mieszkania, domy


Nieruchomości /

Coraz więcej właścicieli mieszkań czy domów jednorodzinnych decyduje się na sprzedaż swojej nieruchomości firmom skupiającym zarówno domy, jak też mieszkania czy działki. Z całkowitą czyli stu procentową pewnością jest to rozwiązanie, które odróżnia się szybką finalizacją transakcji. Jeżeli wystawiamy ogłoszenia w sieci, to powinniśmy być przygotowani na długie oczekiwanie na klienta, który będzie w stanie zapłacić nam kwotę, która będzie dla nas satysfakcjonująca.

Przy tym powinniśmy się liczyć z tym, że przyjdzie nam odbierać wiele telefonów, jak też odpisywać na zapytania wysyłane przez klientów, którzy przykładowo pragną się wyłącznie zorientować, a nie są tak de fakto zainteresowani ofertą. Stąd też zdecydowanie coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z usług firm skupujących nieruchomości.
Jak wygląda skupowanie nieruchomości?
Jeżeli jesteśmy zainteresowani taką ofertą firmy, to musimy zgłosić chęć sprzedania mieszkania lub domu za pomocą wypełnionego właściwie formularza, który dostępny jest na stronie internetowej firmy, która zajmuje się fachowym skupem nieruchomości, takich jak mieszkania czy działki. Taki formularz wymaga od nas podania zasadniczych informacji na temat nieruchomości, a więc jej zlokalizowania, wielkości podanej w metrach kwadratowych, jak też informacji dotyczących stanu technicznego, czy posiadanych udogodnień takich jak tarasy, balkony czy miejsca postojowe. Powinno się podkreślić, że skup nieruchomości Kraków to sposobność sprzedania zarówno mieszkania w dobrym stanie technicznym, jak również takiego z drobnymi usterkami a także w złym stanie technicznym, czyli przeznaczonego do generalnego remontu. A dodatkowo, możemy również sprzedać nieruchomość, która jest zadłużona, a zatem nieruchomość z komornikiem, którą bardzo trudno sprzedać jest komuś innemu. Jest to zatem rozwiązanie bardzo opłacalne, z którego korzysta wiele ludzi, które głównie chcąc bardzo szybko pozbyć się nieruchomości i otrzymać gotówkę do ręki. Ze stuprocentową pewnością skup mieszkań Kraków to szybka usługa, która przebiega przy minimum formalności. A przy tym, pracownicy skupu oferują także pomoc przy kompletowaniu dokumentów, które są potrzebne przy finalizacji transakcji. Co za tym idzie, skup nieruchomości Kraków to usługa kompleksowa skierowana do osób prywatnych jak i firm.

Więcej: skup domów Kraków.