Kompleksowe usługi adwokackie


Prawo /

Kompleksowe usługi adwokackie

Stojąc przed ślubnym ołtarzem wielu z nas woli spędzić pełne życie z ukochaną osobą. Na nieszczęście życie pisze nam bardzo różne scenariusze i po kilku albo wręcz kilkudziesięciu latach postanawiamy pójść w 2, w pełni przeciwne drogi. Małżeństwa o długim stażu dysponują zwykle bardzo dużym, wspólnym majątkiem, którego podzielenie nie będzie łatwym celem.

O ile zatem posiadacie dosyć pokaźny wspólny majątek, a wasza ukochana osoba na pewno będzie o niego zaciekle walczyć, to warto zainwestować własne pieniądze w odpowiedniego prawnika. Prawnik Nowy Sącz będzie wam niezbędny już na etapie sprawy rozwodowej. Według obowiązujących w Polsce przepisów, rozwód z orzeczeniem o winie umożliwia na zgarnięcie znacznie większej części wspólnego majątku. Jeżeli więc nie udało wam się zyskać rozwodu za porozumieniem stron, to warto już na tym etapie zainwestować swoje środki finansowe w dobrego prawnika. Doświadczony prawnik Nowy Sącz w swoim życiu prowadził już wiele trudnych spraw rozwodowych, z których udało mu się wyjść zwycięsko. Posiadanie adwokata jest dosłownie niezbędne, jeśli druga strona zdecydowała się też na taką inwestycję. Z swoją niemal byłą żoną albo mężem uda wam się zmierzyć w sądzie, ale nie z doświadczonym adwokatem. Jeśli nie będziecie również posiadali dobrego reprezentanta, to niestety już na starcie możecie się spodziewać przegranej sprawy.
Pozytywny wynik rozprawy rozwodowej w ogromnym stopniu ułatwi wam kolejny proces, czyli podział majątku. Tutaj adwokat Nowy Sącz także będzie wam niezbędny, ażeby prawidłowo przeprowadzić wycenę posiadanego majątku. Faktycznie możecie się zdziwić, jak rozbieżne są wyceny realizowane przez różnorakich rzeczoznawców. Jeśli zatem zależy wam na znacznym zaniżeniu wartości waszego wspólnego majątku albo pewnej jego części, to adwokat bez najmniejszego problemu załatwi wam dobrego rzeczoznawcę. Na rynku znajdzie się też wielu profesjonalistów słynących z zawyżania cen. Oczywiście nie jest to żadna nieuczciwa praktyka, wyłącznie po prostu różny charakter rzeczoznawców. Niektórzy z nas posiadają talent do zaniżania wszystkich cen, natomiast inni zakładają z góry większe kwoty. Rzeczoznawca także jest człowiekiem, więc zawsze będzie posiadał tendencję w jedną albo w drugą stronę.
Sprawdź również informacje na stronie: Adwokat Nowy Sącz.